Venstre halvdel av skvettskjerm for tilhenger DOMAR DR1014001 hjulbue 400/240mm
  • DOMAR DR1014001 venstre halvskjerm er 400 mm lang og 240 mm bred. Den beskytter tilhengeren og lasten mot mekaniske skader og beskytter andre trafikanter mot søle og steinsprut.
Produsent: DOMAR
Monteringsside: venstre
Skjermens lengde: 400 mm
Skjermens bredde: 240 mm
Skjermens høyde: 375 mm
Monteringshull: nei
Szybkie zakupy 1-Click(bez rejestracji)
    Spør etter produktet
    Andre kjøpte også
    Din mening:
    5/5
    Legg til ditt eget produktbilde:
    [produsent]
    DR1014001 venstre halvskjerm fra DOMAR er montert på venstre side av kjøretøyet (sett i kjøreretningen). Denne kompakte og slitesterke halvskjermen er designet for å beskytte hjulene på tilhengere, lette landbruks- eller anleggsmaskiner og andre kommersielle kjøretøy. Med dimensjoner på 400 mm lang, 240 mm bred og 375 mm høy , er den perfekt for områder som krever effektiv beskyttelse mot vann, gjørme og steinsprut, samtidig som den sparer plass. Den har ikke fabrikkmonteringshull , slik at brukeren fritt kan tilpasse monteringspunktene til den spesifikke kjøretøydesignen. Den flate bunnen, med ekstra preging som stiver av skjermen, muliggjør enkel montering direkte på chassiset, noe som sikrer rask og praktisk installasjon.
    Produsent
    DOMAR
    Produktkode
    UT016171
    Monteringsside
    venstre
    Skjermens lengde
    400 mm
    Skjermens bredde
    240 mm
    Skjermens høyde
    375 mm
    Fendertykkelse
    3 mm